LagerExperten Webbutiken

Kontakta oss

LAOEKSPERT OÜ

Mustamäe tee 18A

10617 Tallinn, Estland

Måndag-Fredag:

9.00-17.30

Tel: +372 6 722 380

Fax: +372 6 722 381

GSM: +372 52 66 297

info@laoekspert.ee

Behöver du hjälp?

Planerar Du att bygga eller inreda lager? Fråga om råd från vår sakkunnig inom lagersystem. Lämna Dina kontaktuppgifter. Vi kontaktar Dig.

CAPTCHA
Kontrollkod

Sänd information

Kontakta oss

ProjektledareInköpsansvarig

Inga Lomp

Engelska

Krislin Viskre

Engelska

Chefsassistent Försäljningsassistent
E-mail: inga@laoekspert.ee E-mail: krislin@laoekspert.ee

Telefon: +372 6 722 382

Telefon: +372 6 514 334
Fax: +372 6 722 3981 Fax: +372 6 722 381

Danel Uueni

Engelska

Andres Plaser 

Engelska/Finska/Ryska

Projektledare

Projektledare

E-mail: danel@laoekspert.ee

E-mail: andres@laoekspert.ee

Telefon: +372 6 514 288

Telefon: +372 6 546 544
Mob: +372 53 419 797 Mob: +372 53 494 520

Fax: +372 6 722 381

Fax: +372 6 722 381

Tanel Lepland

Engelska

Peeter Kuus

Engelska/Finska/Ryska

Inköpsansvarig VD

E-mail : tanel@laoekspert.ee

E-mail: peeter@laoekspert.ee

Telefon: +372 6 506 247 Telefon: + 372 6 506 247

Mob: +372 51 50 476

Mob: +372 52 66 297

Fax: +372 6 722 381

Fax: +372 6 722 381


Viktor Möller

Lagerarbetare




Jaanus Sulg

Lagerchef